Basın Bülteni

Kendini sağlıklı beslenmeye ve hayat motivasyonuna adamış olan Influencer Peppycooky’den, sağlığa önem veren herkes için Peppythings Termal Beslenme Çantaları…

 

Yemeğin her an yanında, sporda, ofiste her an seninle olsun istiyorsan renkli ve eğlenceli Peppythings termal çantalar her yerde seninle beraber… Çok yakında termosların da ekleneceği Peppythings ürünlerine www.peppythings.com.tr adresinden ve Vakkorama mağazalarından ulaşabilirsiniz.

 

Hakkında

Kendini sağlıklı beslenmeye ve hayat motivasyonuna adamış olan PEPPYCOOKY (nam-ı diğer Ezgi ÖZANLAR)’nin 2020 haziran ayında kurmuş olduğu, sağlıklı beslenme odaklı, hayata değer katmayı amaçlayan bir güçlü kadın kuruluşudur.
Amacımız PEPPYCOOKY vizyonu doğrultusunda işlevsel, kaliteli, dayanıklı, hayata eşlik edecek ürünler sunmaktır. Önceliğini kalite olarak benimseyen, her birey en değerlidir ilkesini benimseyerek “en değerli şey sensin..” sloganı ile oluşumunu sürdürmektedir…

 

KURUCU: PEPPYCOOKY (EZGİ KÖSE)

 

Sosyal Sorumluluk Projesi

GÜÇLÜ KADIN GÜÇLÜ YARIN

Ezgi Köse 2018 yılında uluslararası yürütülen bu projenin Türkiye’deki elçisi olmuştur. İlk olarak proje duyurusunu Instagram sayfasında yapmıştır. Güçlü kadın markalarını Instagram’da ön plana çıkararak kadın girişimcileri desteklemeye devam etmektedir.

 

Satış

Peppythings ürünleri Vakkorama ve Trendyol çevrimiçi mağazalarında da satılmaktadır.