Ebrar Kocatepe & Sümeyye Aydın – Vaye Handmade

 

Merhabalar,

Bizler Vaye Handmade’in kurucuları Sümeyye ve Ebrar. Marmara Üniversitesi Biyoloji ve Fizik Öğretmenliği bölümlerinden mezunuz. 2020 Bahar Dönemi pandemi başlangıcında iken inandığımız ve temsil etmek istediğimiz değerlere uygun bir marka kurmaya karar verdik ve belirli bir süre okul ile birlikte markamızı adım adım büyütmeye başladık.

Vaye; tasarım, üretim, pazarlama, sosyal medya yönetimi, kargolama olmak üzere her şeyi ile birebir ilgilendiğimiz, “Her şey için çanta!” sloganıyla yolculuğumuzu sürdürdüğümüz bir marka. Markamızda doğa dostu ürünler kullanmayı, sürdürülebilir ve kullanışlı ürünler üretmeyi, etik ve adil ticaretin bir parçası olmayı savunuyoruz. Bizim yolculuğumuzun bir parçası olan herkesin emeğinin karşılığını alması bizler için çok önemli. Ürettiğimiz ürünlerde, paketlememizde ve kargolamada plastik kullanmıyor oluşumuzla da hem müşterilerimize hem Dünya’mıza saygı duyuyoruz.

Tüm bu misyonlarımızla yürüdüğümüz yolculuğumuzun hızlı moda algısınının “yalnızca ben” odaklı bakış açısından uzak olduğunu bildirmekten gurur duyuyor, ekolojik ve sosyal açıdan daha güzel bir dünya hayal ediyoruz. 🥰

Mağazaya git