Seda Olukdere & Sevil Mamak – Seom Handmade

Hikayemiz ve Biz

SEOM Handmade tasarım çantaları siz değerli müşterilerimize biz 2 kadın girişimci sizler için hazırlıyoruz.

Ülkece yaşadığımız Pandemi ile birlikte evlerde vakit geçirdikçe evde kalmanın en iyi yanı üretmek oldu bizim için 8 Ocak 2021 itibari ile işimize adım attık. Bu süreçte pazar alışverişi, çanta malzemeleri,çanta modelleri araştırmasıyla geçti.
İnstagram mağazamızı 20 Mayıs 2021 tarihinde açtık.
2021 yılında çağdaş ve renkli tasarım anlayışıyla, etik üretim yapan çanta markası olma yolunda ilerlemekteyiz..

Instagram mağazamızı en iyi şekilde yönetmek ve çantalarımızı kaliteli ürünler olması için uluslararası birçok örgü videosu izledik bu deneyimlerimiz sonucunda kendi yaptığımız çeşitli tasarımları el örgüsü ürünlerimizi 1. sınıf işçilik, kaliteli malzeme kullanarak sevgili müşterilerimizin kendini her an özel hissetmesi ve etrafımızdaki güzellikleri her zaman üzerinde taşıması için üretiyoruz..

SEOM Handmade tasarım ürünlerdir. El emeği tasarım çantalar 2 kadın girişimcinin birbirine destek vererek her bir detay üzerinde çok çalışıp kişiye özel el örgüsüyle örülüyor çantanın örgüsü bittiğinde Atölye de çanta astarıyla ve çanta malzemesi ile bitişini tamalıyoruz. Daha sonra çantanın görselini çekip sizler için hazırlıyoruz.

Emek emek işlediğimiz çantalarımızın yapımı çok emek isteyen bir iş olsada ortaya çıkan çantalar mutluluk verici ve üretmek güzel iş, Herşeye yetişmek için elimizden geldiğince,güzel olsun diye çabalıyoruz 🌸
Her şeye anında yetişmeye çalışan birçok emek harcayan herkese kocaman kalp bizlerden ♥️

Sevgiler
SEOM HANDMADE

Seda Olukdere
Sevil Mamak

Mağazaya git