Blog

Sıcaklığı ve Soğukluğu Koruyan Termoslar

Gün içinde kahve veya çay içmeden duramayanlar sizi anlıyoruz ve bu blog yazımız sizin için.  Biliyoruz ki, iyi bir kahve veya çay varsa günün her saati keyifle içebilirsiniz. Gün ortasında bunaldığınızda ve kısa bir mola vermek istediğinizde, sıcacık bir kahvenin yanınızda olması paha biçilemez. Ancak bulunduğumuz koşullarda her zaman iyi bir kahve veya çay bulamayabiliriz. Bu nedenle, termoslar kahve ve çay sevdalıları için hayat kurtarıcıdır.

Termos Kullanmanın Avantajları

Termoslar, içeceğin sıcaklığını ve soğukluğunu uzun süre koruyan ve taşıma kolaylığı sağlayan pratik ürünlerdir. İster işyerinde, ister seyahatlerde olsun, termoslar her zaman sıcak ve taze içecek keyfi yaşamanızı sağlar. 

Paslanmaz çelik gövde yapısı ile Peppythings termoslar

Termoslar, çevre dostu bir seçim de yapmanıza yardımcı olur. Tek kullanımlık kahve bardakları yerine termos kullanarak hem çevreye daha az atık bırakır hem de tasarruf sağlarsınız. Termoslar sayesinde içeceğinizi büyük miktarlarda hazırlayıp yanınıza alabilirsiniz.  Bu sayede gün içinde fazladan zaman kazanır ve dışarıdan satın alacağınız bir içecekten tasarruf edebilirsiniz. 

Çelik termoslar, sıcaklığı veya soğukluğu korumak için çift katmanlı veya vakumlu olarak tasarlanır. İçeceğinizin sıcaklığını veya soğukluğunu, içindeki hava akımını engelleyerek korur. İç kısmındaki paslanmaz çelik sayesinde içeceğinize zarar vermez veya kimyasal bir tat bırakmaz.

Peppythings Termosların Özellikleri

Peppythings Termos ile Kahve Keyfi

Peppythings çelik termoslar, günlük hayatlarınızda kendinize verdiğiniz kısacık molaları güzelleştirmek ve keyfinizi artırmak için tasarlanmıştır. Vakumlu, yalıtımlı paslanmaz çelik gövde yapısına sahiptir. Sıcak ve soğuk içecekleri 6 saat, buzlu içecekleri ise 10 saate kadar koruma kapasitesine sahiptir. 

Kapak kısmında özel kilide sahiptir. Taşıma esnasında sızdırma yapmaz. Keyifle yanınıza alabilirsiniz.

Araç içi bardaklık kısmına özel olarak tasarlanmıştır, yolculuklarınızda kahve keyfinizi yaşayabilirsiniz.

İç ve dış gövdesi tamamen paslanmaz çelikten yapılmıştır.

Temizlemesi kolaydır. Elde kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanmamalıdır.

Hacim kapasitesi 500 ml’dir. Fazla miktarlarda içeceğinizi rahatlıkla yanınıza alabilirsiniz.

Yürüyüşlere harika bir eşlikçidir, parmak tutacağı sayesinde kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Arkadaşınızla birlikte bir kahve keyfi yapmak için harikadır, kapak kısmını aynı zamanda bardak olarak kullanabilirsiniz.

Farklı renklerde Peppythings termoslarına buradan ulaşın ve kahve keyfini hemen yanınıza taşıyın!

Son Eklenenler

Sepet
Giriş Yap

Hesabınız yok mu?

Umarız aradığın ürünü hızlıca bulabilirsin!
ürün seçiniz
Mağaza
Takip Listesi
0 items Sepet
Hesabım