www.peppythings.com’da satışa sunulan ürünlerin tamamı orijinaldir.

www.peppythings.com üzerinden satılan tüm ürünlerin satış fiyatlarına KDV dahildir.

Ürün elinize sipariş ettiğiniz modelden ya da renkten farklı gelirse 0541 240 3303 telefon numarasından müşteri hizmetlerimize ulaşarak değişim yapabilirsiniz.
www.peppythings.com ‘dan verdiğiniz siparişlerde, siparişiniz henüz kargoya teslim edilmediyse 0541 240 3303 müşteri hizmetlerini arayarak değiştirebilirsiniz.
Siparişinizin kargoya verilip verilmediğini kontrol ediniz. Sipariş verdiğiniz ürün kargoya teslim edilmediyse teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Bunun için 0541 240 3303 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
www.peppythings.com ürünlerinin üzerinde bulunan yıkama ve kurutma talimatına göre temizliği yapılmalıdır.

Sitemiz üzerinden yapacağınız 600 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Siparişler 1-3 iş gününde alıcısına ulaşmaktadır.
Site üzerinden sipariş detaylarım sayfasından sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz.
Evet. Kargo ile gönderim esnasında kargodan kaynaklı olarak ürünlerde zarar oluşabilmektedir. Bu sebeple ürünü teslim alırken paketinde ezilme, yırtılma ve ıslanma gibi bir durum olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Böyle bir durum olduğunda kargoyu teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız.
Bildirilen adreste bulunmamanız durumunda sipariş verdiğiniz ürün bulunduğunuz adrese en yakın kargo şubesine teslim edilir. 3 Gün içerisinde şubede bekletilir. Kargo şubesine giderek kimlik numaranızla ürünü teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde alınmayan ürünler www.peppythings.com ‘a geri gönderilir.
Siparişi iptal ettiğinizde ya da ürünü geri iade ettiğinizde, ürünün bize ulaşmasından itibaren 7-10 iş günü içerisinde paranız iade edilmektedir.
Ürünün size ulaşmasından itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Ürünü iade süresi geçmeden (15 gün) tarafımıza göndermeniz halinde gerekli işlemler yapılarak para iadesi gerçekleştirilecektir. Stoklarımızda aynı üründen olması durumunda yeni sipariş oluşturabilmeniz için bilgilendirileceksiniz.